PODZIĘKOWANIE

 Fundacja Równi Wśród Równych

składa serdeczne podziękowania Wszystkim:

Artystom, Współorganizatorom, Patronom, Sponsorom,

licznie przybyłym Gościom, 

którzy przyczynili się do uświetnienia charytatywnego  koncertu

  „Dla M…”

zorganizowanego przez Fundację w Światowym Dniu Chorego

w sali koncertowej Matecznik Mazowsze

w siedzibie Zespołu  Pieśni  i Tańca Mazowsze w Karolinie.

 

Dziękujemy za Wasze otwarte serca, zaangażowanie, ciężką pracę, poświęcony czas, za szczodrość i Waszą obecność.

Dzięki Wam Wszystkim udało się stworzyć wspaniałe widowisko, przeżyć niezapomniane chwile, wesprzeć chorych na SLA i co ważne wysłać w świat sygnał o ogromnych, mało znanych problemach, dotrzeć do ludzi, którzy nie potrafią samodzielnie uporać się z nimi, stać się dla Nich drogowskazem na rozstaju dróg….

OPINIE PO KONCERCIE

  „Koncert był wspaniały.  Byliśmy pod wrażeniem wspaniałej organizacji, ilości i jakości artystów, klasy prowadzących, wspaniale przemyślanej reżyserii. Nasz synek był bardzo przejęty księdzem, który grał na gitarze  w zespole rockowym. Doprawdy nie mogę pojąć jak udało Ci się zorganizować takie przedsięwzięcie. (...) Brak mi słów.

Bardzo proszę uściskaj gorąco Mirka od nas. Jesteśmy z Wami myślą i sercem. ”

 

„Miałam ten zaszczyt być zaproszona na Koncert dla M, którego szczytnym celem było zebranie środków na ratowanie ludzkiego zdrowia . Koncert przeszedł moje oczekiwania. Występowało kilkudziesięciu artystów z bardzo różnym repertuarem od muzyki współczesnej po operową. Widać było ogromne zaangażowanie artystów i prowadzących koncert. Piękna muzyka przeplatana była czytanymi wzruszającymi fragmentami książki Katarzyny Rosickiej - Jaczyńskiej chorej na SLA. W przerwie zorganizowano aukcję obrazów. Koncert wcale nie był smutny, wręcz przeciwnie. Był wzruszający i bardzo optymistyczny. Optymistyczny chociażby dlatego, że ludzie tak bardzo jednoczą się gdy komuś trzeba pomóc. Nie wszyscy się odwracają. Dla mnie niezwykłe było to, że w ogromnej sali widowiskowej Domu Matecznika w Otrębusach zebrało się tak wiele osób.  „Koncert dla M to nie tylko Koncert dla Mirka, to Koncert dla Marioli i w imię i dla Miłości” – tak powiedział jeden z artystów pięknie śpiewający dla M. Ten koncert to było dla mnie duże przeżycie. 

Mirku, chciałabym abyś wiedział, żę dzięki takim dużym wydarzenim nawet obce osoby, bo taką przecież jestem, wiedzą więcej o Tobie i dzięki temu Każdy może zrobić trochę. A tu siłą wynika z ilosci. Niewielka może to pociecha."

 

"Koncert był po prostu wspaniały. Chyle czoła (...) - super robota i niech żałują Ci co nie dojechali"


 

MIGAWKI Z KONCERTU

 
Mirek