Izabela Buchowska

Absolwentka Akademii Muzycznych w Poznaniu, w Lubece (Niemcy) oraz w Nowym Jorku(USA). Ostatni semestr studiów w Nowym Jorku spędziła jako gościnna artystka w słynnej Juilliard School. Jest laureatką wielu nagród i stypendiów. Niektóre z nich, to: stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2009), nagroda Talent Roku 2007 w kategorii antycznej muzy Euterpe, nagroda Foerderer Gesselschaft der Musikhochschule Luebeck (2006), wygrana w prestiżowym konkursie na roczne stypendium Rządu Niemieckiego DAAD (2005), stypendium artystyczne Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego (2008),Rotary Clubu (2007), Instytutu Adama Mickiewicza (2007,2008). Jako solistka i kameralistka koncertuje w Europie i USA.

Tomasz Budzyński 

Urodził się w 1962 roku w  Tarnobrzegu. Wokalista, kompozytor, poeta,malarz. Wokalista kultowego zespołu Siekiera. W 1985 roku wraz z RobertemBrylewskim i filozofem Sławomirem Gołaszewskim założył zespół Armia, w którymjest wokalistą i liderem do dziś. Ma w swoim dorobku ponad 20 płyt. Mówijednak, że przede wszystkim jest malarzem. W 2011 roku zadebiutował jakoreżyser oraz pisarz. Książka „Soul Side Story” to literacka i poetyckaautobiografia, a pierwsze spotkanie autorskie poprowadził Andrzej Stasiuk wlistopadzie na Międzynarodowym Festiwalu Literackim „Conrad 2011” w Krakowie.Pełnometrażowy film „Podróż na Wschód” miał swoją premierę na MiędzynarodowymFestiwalu Filmowym „Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Tomasz Budzyński zostałodznaczony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, BogdanaZdrojewskiego, brązowym medalem „Zasłużony Kulturze - Gloria Artis”. 

Małgorzata Godlewska

Kontralt. 

Solistka Teatru Wiekiego Opery Narodowej. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Studiowała na wydziale historycznym Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Akademię Muzyczną w Warszawie (studia pod kierunkiem prof. Małgorzaty Marczewskiej). Uczestniczyła w licznych koncertach i spektaklach na całym świecie. Występowała w Japonii, Libanie, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii.
Od pierwszego roku studiów wokalnych pracowała w Warszawskiej Operze Kameralnej biorąc udziała w licznych festiwalach operowych zarówno w Polsce jak i za granicami kraju głównie w produkcjach mozartowskich.
Ukończyła i otrzymała dyplom w klasie prof. Joy Mammen w Royal Academy of Music w Londynie.
Brała również udział w kursach mistrzowskich m.in.: Elisabet Erlingsdóttir, Diane Forlano, Anthonyego Legge, Richarda Stokesa. Swoje umiejętności doskonaliła czerpiąc wiedzę od wybitnych pedagogów śpiewu - Grażyny Jędras, Wisławy Ćwiklińskiej, Włodzimierza Zalewskiego.
Ze względu na wielkie możliwości głosowe wykonywała partię od kontraltu do sopranu. Ma w repertuarze role takie, jak : Bronka w Pasażerce Weinberga, Hekuba oraz Anna w Trojanach Berlioza, Romeo w I Capuleti e i Montecchi Belliniego, Lukrecja w Gwałcie na Lukrecji Brittena, Joanna Dark w Dziewicy orleańskiej i Paulina w Damie pikowej Czajkowskiego, Sara w Roberto Devereux Donizettiego, Penelopa w Powrocie Ulissesa do ojczyzny Monteverdiego, III Dama w Czarodziejskim flecie Mozarta, partia tytułowa w Tankredzie i Rosina w Cyruliku sewilskim Rossiniego, Suzuki w Madame Butterfly Pucciniego, Eboli w Don Carlosie, Azucena w Trubadurze i Ulrica w Balu maskowym Verdiego, Erda w Złocie Renu Wagnera.
Wykonywała partie altowe w takich dziełach jak: Magnificat D-dur, Ein feste burg ist unser gott, Missa brevis d-moll Bacha, Magnificat Vivaldiego, Missa Pro Pace Kilara, Missa Criola Ramireza, Demeter i Stabat Mater Szymanowskiego oraz w Rapsodii na alt, chór męski i orkiestrę. Brahmsa. Na koncie ma również partie altowe i mezzosopranowe w wielkich dziełach symfonicznych współczesnych kompozytorów np. w Hymnie do słońca Janusza Stalmierskiego.
Śpiewała pod batutą Valerego Giergieva, Tadeusza Karolaka, Janusza Przybylskiego, Rubena Silvy, Dominica Wheelera, i wielu innych osobowości polskiej sceny operowej.

Anna Hajduk
Urodzona w 1990 roku w Katowicach. Obecnie, studentka fortepianu III roku Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, w klasie prof. Jerzego Romaniuka. Swoją sztukę pianistyczną rozwijała w PSM I st. im. F. Chopina w Będzinie pod kierunkiem prof. Józefa Zimnika. Następnie ukończyła Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach kolejno w klasie prof. Zbigniewa Raubo i prof. Anny Góreckiej. Ponadto, uczęszczała na fakultet dyrygowania orkiestrowego, pracując z orkiestrą szkolną, który to fakultet ukończyła pod kierunkiem prof. Felicji Bieganek. Podczas tego okresu edukacji zdobyła liczne osiągnięcia w dziedzinie fortepianu, m.in. I miejsce na III Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku w 2007 r. oraz w 2005 - II miejsce na I Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku; laureatka Turnieju Pianistycznego im. H. Czerny-Stefańskiej w Żaganiu. Sukcesy odniosła też na polu jednego
ze swych muzycznych zainteresowań, kompozycji. W 2009 r. otrzymała Wyróżnienie II st. w Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim w Opolu, a w 2008 r. Wyróżnienie w kategorii koncertowej w Ogólnopolskim Konkursie Harmonicznym w Łodzi. Brała udział w kursach pianistycznych, szkoląc swój warsztat pod okiem wybitnych profesorów, m. in. w mistrzowskim kursie prof. Andrzeja Jasińskiego oraz w Letniej Akademii Muzycznej w Krakowie oraz w Mistrzowskim Kursie Pianistycznym w Brukseli, pracując z prof. Maurizio Moretti. 

Mimo, że jest na trzecim roku, prowadzi bogate życie koncertowe. Odbywała trasę koncertową w związku z projektem realizowanym przez Filharmonię Narodową w Warszawie. Współpraca trwa do dziś. Grała recitale w Łazienkach Królewskich w Warszawie, Pałacu Kultury w Dąbrowie Górniczej, w Pałacu Schoena w Sosnowcu, w Muzeum im. F. Chopina w Warszawie dla zwiedzających w związku z "Nocą Muzeów". Występowała w Muzeum im. F. Chopina w Warszawie przed Prezesem Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss Kahnem podczas jego wizyty w Polsce.
Występowała z koncertem chopinowskim w projekcie "Najdłuższe urodziny". Brała udział w Koncercie in memoriam prof. Reginy Smendzianki w Warszawie. Koncertowała w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym, Kordegardzie, Uniwersytecie Muzycznym F. Chopina w Warszawie, w siedzibie ZPAF. Stale współpracuje ze STudiem Sztuk Scenicznych S3.

 Wielokrotna stypendystka Prezydenta miasta Dąbrowy Górniczej.
 W 2008 roku otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Ilona Kucińska-Boberek

W 1990 roku ukończyła warszawską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. A. Zelwerowicza na wydziale aktorskim . (przedstawienia dyplomowe WESELE wg. S.Wyspiańskiego reż. A. Łapicki oraz „TERAZ JA wariacje na temat” pod kierunkiem M. Komorowskiej) Uczęszczała do Podyplomowego Studium Logopedii w Wyższej Szkole Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.
Pracowała w teatrach : STUDYJNYM w Łodzi, ZIEMI LUBUSKIEJ w Zielonej Górze, w DRAMATYCZNYM, SZWEDZKA 2/4, ROZMAITOŚCI, WSPÓŁCZESNYM, WYTWÓRNIA w Warszawie.
Od wielu lat pracuje z młodzieżą. Prowadzi zajęcia teatralne w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie i warsztaty w ramach Klubu Edukacyjnego Skutecznego Nastolatka, którego jest współzałożycielką.
Przeprowadziła warsztaty w ramach: - Fundacji Nasza Ziemia -projektu „Prowincja matecznik słowa” w Raciborskim Centrum Kultury(projekt dofinansowany z funduszy PHARE za pośrednictwem Euroregionu SILESIA , pod patronatem Czesława Miłosza,2003r.) -projektu Stowarzyszenia Edukacja i Nauka -„Warsztaty Sztuk Różnych” zrealizowany przy pomocy finansowej Miasta Stołecznego Warszawy 2006 r. -Centrum Doradztwa i Szkoleń TRANSFORMACJA-szkolenie WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Monika Kuszyńska

Piosenkarka i autorka tekstów, u progu działalności artystycznej, w 2001 r. została  -  trzecią z kolei  -  niezwykle popularną wokalistką powstałej w 1990 r.  a odnoszącej wówczas swoje największe sukcesy łódzkiej grupy Varius Manx. Jej debiutancki album, zatytułowany „Eta”, był siódmym w dorobku zespołu, uhonorowanego w tym czasie brylantową płytą. W roku 2002 zostali laureatami  Grand Prix Festiwalu Krajów Nadbałtyckich, wkrótce ukazały się dalsze albumy z udziałem wokalistki (m.in. „Eno” 2002, „Emi” na 15-lecie grupy czy „Varius Manx symfonicznie” w 2006 r.) oraz kilkanaście singli. Do największych przebojów, wylansowanych przez Monikę Kuszyńską należą : „Moje Eldorado”, „Jestem twoją Afryką”, „Maj”, „Pamiętaj mnie”, „Bezimienna”.   Świetnie rozwijającą się karierę artystyczną wokalistki przerwał w maju 2006 r. tragiczny wypadek samochodowy, w wyniku którego pozostaje częściowo sparaliżowana i porusza się na wózku. Nie poddała się jednak zwątpieniu i bezsilnej bierności. Kilkuletnia, intensywna rehabilitacja, heroiczne zmagania z własną fizycznością i psychiką, przynoszą rezultaty. Prowadzi normalne życie, jeździ samochodem, opiekuje się dwoma wspaniałymi kocurami, znalazła szczęście osobiste... i wreszcie zatęskniła do śpiewania. Momentem przełomowym stało się gościnne nagranie piosenki „Nowa rodzę się” (z własnym tekstem) na płycie Beaty Bednarz, w 2009 r.

Uznając powrót do Varius Manx za niemożliwy, Monika Kuszyńska rozpoczęła pracę nad własną solową płytą, (ma się ukazać w I połowie b.r.) Coraz częściej przyjmuje zaproszenia do udziału w koncertach i innych sytuacjach publicznych, pokonując kolejne bariery - nie tylko własne, dając i otrzymując zastrzyk pozytywnej energii (m.in. obecność na 6. Finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki A. Dymnej w Krakowie  czy rozmowa z K. Ziemcem w telewizyjnym programie „Niepokonani”). A o jej aktualnych możliwościach artystycznych i dojrzałości twórczej  najlepiej zaświadczają ostatnio zaśpiewane recitale, chociażby ten w Muzeum Historii Miasta Łodzi w dniu 8.10.2010 r.

Monika Kuszyńska ma w pełni uprawnione poczucie, że wygrała walkę o siebie i wspiera w tym innych, doświadczonych podobnie przez los. Nie straciła nadziei na odzyskanie pełnej sprawności, ale pokonała strach przed swoją obecną sytuacją. Jak śpiewa w autorskiej piosence  -  „słabość jest siłą w nas, darowaną by ufać i wstać”. 

Anna Kwiatkowska - skrzypce
 Absolwentka Krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec prof. Mieczysława Szlezera. Brała udział w kursach kameralnych i solowych w Grazu, Mannheim, Stuttgarcie, Odense, Dartstadt. Pracowała pod kierunkiem Melise Mellinger (Ensemble Recherche) i Ernsta Kovacica.
W latach 1998- 2008 skrzypaczka i lider tria smyczkowego Violarium, z którym trzykrotnie zdobyła II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie
Współczesnej Muzyki Kameralnej w Krakowie oraz nagrodę specjalną na Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej w Atri (Włochy).
Czołowi kompozytorzy polscy młodego pokolenia dedykują jej swoje utwory, których jest pierwszym wykonawcą (między innymi Wojciech
Ziemowit Zych, Jagoda Szmytka, Wojciech Blecharz). Skrzypaczka koncertuje na wielu polskich festiwalach (AudioArt, Warszawska Jesień,
Musica Electronica Nova), gra solo, elektroniką i z towarzyszeniem orkiestry.  

Aurelia Luśnia-Stankiewicz

Absolwentka wydz. wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku (2004). Jest laureatką wielu festiwali piosenki, m.in. Festiwalu operetkowo-musicalowego ‘Face to face’ – Poznań 2011,2009r., Ogólnopolskich Spotka Zamkowych „ Śpiewajmy Poezję ” -Olsztyn 2006, Festiwalu Sztuki Estradowej – Warszawa 2002.
Została zaproszona do nagrania piosenek w polskiej wersji językowej bajki Dzwoneczek (Tinkerbell) produkcji W. Disneya(2008). Posiada bogaty repertuar zarówno klasyczny, jak i rozrywkowy, złożony z kompozycji własnych oraz współtworzącego z nią gitarzysty Pawła Stankiewicza. Jej debiutancka płyta ‘Wracam do domu” została wydana w 2009r. Piosenka ’Ze snów’ z tejże płyty została hitem lata 2010r. w konkursie prowadzonym przez Radio Olsztyn. Od tego czasu piosenki z albumu goszczą na liście przebojów tej rozgłośni.
Miała przyjemność występować jako solistka z Zespołem Polskim Marii Pomianowskiej
w Izraelu oraz na Syberii (trasa koncertowa, 2008r.) Gościła również na koncertach zespołu muzyki dawnej Ars Nova Jacka Urbaniaka (2008r.)
W 2010 r. nagrała piosenki francuskie oraz żydowskie dla wydawnictwa MTJ wydane na płytach ‘Legendy piosenki francuskiej ’ (2010r.) oraz ‘Tradycja’ (2011r.)
Jej interpretacje piosenek J. Brela oraz P. Conte również pojawiły się na płytach wydanych przez wydawnictwo MTJ obok takich artystów jak K. Groniec, M. Bajor czy J. Bończyk.
Została zaproszona do udziału w spektaklu z piosenkami francuskimi w warszawskim Teatrze Rampa (premiera II 2012r.) Na stałe współpracuje z olsztyńską grupą Scena Babel, z którą wielokrotnie miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kolbergera i Ewy Błaszczyk w programie „ Śpieszmy się kochać ludzi..” do sł. ks. J.Twardowskiego z muz. H. F. Tabęckiego. Od 2006r. współpracuje z fundacją Anny Dymnej ‘Mimo wszystko’ prowadząc warsztaty wokalne z uczestnikami festiwalu ‘Zaczarowana piosenka’.
Więcej informacji na stronie www.aurelialusnia.pl

Polski Elvis - Leszek Podstawski

Leszek Podstawski jest czołowym europejskim sobowtórem i wykonawcą przebojów Presleya, artystą o wieloletnim doświadczeniu scenicznym. Jako jedyny piosenkarz z krajów Europy środkowo-wschodniej (i jedyny "Polski Elvis") jest członkiem prestiżowego Stowarzyszenia APEPTA (Association of Professional Elvis Presley Tribute Artists) - światowej organizacji z siedzibą w Anglii, skupiającej najlepszych, profesjonalnych naśladowców Elvisa Presleya (www.apepta.co.uk). Był gościem m.in. programów w TVN, a także dwukrotnie w TVP 2 "Pytanie na śniadanie", gdzie wraz z Panią Marią Szabłowską i Panem Romanem Rogowieckim przybliżał postać i fenomen Elvisa Presleya, swoją drogę zawodową jako i piosenkarza i sobowtóra, zaśpiewał także kilka piosenek Króla.
Występuje jako sobowtór a koncertuje zawsze na żywo w wersji solo lub ze swoim 6-osobowym zespołem "VIVA ELVIS Band!"
Cechuje go wyjątkowa dbałość o szczegóły, w tym starannie dobrany repertuar, niepowtarzalna barwa głosu, autentyczna charyzma, a także typowe dla Elvisa ruchy i taniec sceniczny.
Oddaje esencję Elvisa i elektryzujący klimat każdego utworu. Jednocześnie na scenie jest sobą i - jako jeden z nielicznych Elvisów w Europie - dba o to, aby nie zrobić z Elvisa tandetnej karykatury. Swoje występy ubarwia krótkimi historiami z życia Elvisa. Jego koncerty cechuje nieprawdopodobna żywiołowość, ekspresja i interakcja z publicznością. Zna bardzo dobrze język angielski, co zapewnia doskonałe brzmienie, zgodne z oryginałem. Podczas występu w ramach autorskiego programu "L-VIS like ELVIS Show!" jest więc wszystko!
Autentycznie porywa gości, którzy doskonale się bawiąc -" robią sobie zdjęcia, śpiewają i tańczą, a w efekcie długo pamiętają imprezę z Elvisem.

Anna Żochowska i Garwoliński Teatr Muzyczny "Od Czapy"

Pediatra i neonatolog, ordynator oddziału noworodkowego Szpitala Powiatowego w Otwocku, współzałożyciel i kierownik Garwolińskiego Teatru Muzycznego "Od Czapy". 

Teatr  „Od Czapy”, to amatorski teatr muzyczno – literacki, niezależny, ale zadomowiony w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie od 2007. roku. Kluczową osobą w teatrze jest Julian Czaporowski – prowadzący od lat ognisko muzyczne w CSiK. Zespół  grupuje ludzi młodych, bardzo młodych i wiecznie młodych. Do tych ostatnich należą oprócz wspomnianego już mistrza Czaporowskiego -  Małgorzata Godlewska, przygotowująca solistów wokalnie,  dbająca o scenografię Regina Jurkowska-Siwecka, o oprawę taneczną Anetta Masolak-Banowska i   Anna Żochowska, autorka scenariuszy i reżyser. Grupa rozrasta się,  każdy członek zespołu jest zarazem solistą. Do teatralnej rodziny należą , dzieci, uczniowie, studenci, dorośli . Przez 4 lata grupa zaprezentowała publiczności,  głównie garwolińskiej, ale także otwockiej, józefowskiej i warszawskiej m.in. programy poświęcone Markowi Grechucie, tryptyk „Starsi Panowie – Reaktywacja”, „Koncert jesienny” i „Piosenki do zadań specjalnych”, „ Podróżni i Wędrowcy”, spektakl z  przedwojenną muzyką filmową „Jak za dawnych lat”,  szereg programów patriotycznych, m. in. spektakl wystawiony z udziałem chóru miasta „Tutaj zostanę”,  spektakl „Garwolak we Lwowie, wykorzystujący przedwojenne i emigracyjne piosenki lwowskie; we wrześniu 2010 spektakl o Powstaniu Warszawskim „Gdzie jesteś moja Polsko?”, a 11 listopada 2011, z okazji stulecia harcerstwa, wspólnie ze Skautami Europy spektakl „Podróż do źródeł”.  o początkach skautingu w Polsce.  Talent młodych artystów, świeżość przekazu i entuzjazm z jakim podchodzą do tego co robią zawsze zjednują serca widzów i sprawiają ze zespół jest chętnie widzianym gościem .
Więcej na stronie teatru www.teatrodczapy.pl

Grażyna Rybak

Lekarz, specjalista chorób dzieci, aktywna zawodowo, od ponad 20 lat szczęśliwa mężatka, matka trójki dzieci.
Z zamiłowania i potrzeby serca od wielu lat śpiewa amatorsko przy akompaniamencie gitary klasycznej własne teksty Maryjne,  Psalmy  i wiersze różnych autorów, w nurcie poezji śpiewanej, refleksyjnej.

Ostatnie śpiewanie - na zaproszenie dr. A Żochowskiej, w Garwolinie z autorskim wspólnie stworzonym  programem słowno muzycznym – do słów siostry Faustyny Kowalskiej – „Rozmowa Miłosiernego Boga z Duszą”  oraz  „Tajemnice Radosne Różańca świętego”

Jest także autorką publikacji popularno - naukowych – „Chce karmić piersią” PZWL 2006, „Płodność, radość czy utrapienie?” Duc in Altum 2010,  oraz opracowania i wyboru  wypowiedzi Ojca świętego Jana Pawła II do medyków –„Być Lekarzem, by ulżyć cierpieniu bliźniego” Duc in Altum 2011

Fabian Rynkowicz 
Urodzony w 1985 roku w Olsztynie. Absolwent Uniwersytetu Muzyznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie dyrygentury symfoniczno - operowej.  Studiował również fortepian.
Brał udział w wielu kursach dyrygenckich (m.in.: u Jerzego Salwarowskiego, Jonathana Bretta, Michaiła Jurowskiego). 
Dyrygował orkiestrami: Radomską Orkiestrą Kameralną, Gdyńską Orkiestrą Symfoniczną, 
Studencką Orkietrą Akademii Muzycznej w Białymstoku, Orkiestrą Kameralną Filharmonii Berlińskiej oraz
w ramach praktyk studenckich orkiestrą Filharmonii Narodowej oraz Opery Narodowej.
Od 2009 roku dyrygent Gdyńskiej Orkiestry Symfonicznej.

DANQA

Danuta Stankiewicz, polska piosenkarka; ukończyła Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina, Wydział Piosenkarski w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina i Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców i Artystów na Uniwersytecie Warszawskim.

Otrzymała stypendium Ministerstwa Kultury oraz Rządu Francuskiego w Paryżu (Schola Cantorum, Le Petit Conservatoire de la Chanson de Mirelle, Szkoła Tańca Jacquesa Bensa). Występowała m.in. w poznańskim Kabarecie „TEY“, w programach Tadeusza Drozdy, Krzysztofa Daukszewicza, Jerzego Ofierskiego, Filipa Borowskiego; nagradzana na wielu festiwalach krajowych i zagranicznych.

Koncertowała w ponad 30 krajach świata m.in. w Izraelu, Korei Północnej, Danii, Łotwie, Francji, Kanadzie, Kubie, Mongolii, USA, Rosji, Włoszech, Holandii, Bułgarii, Niemczech i wielu innych. Wydała 15 albumów solowych, nagrała ponad 250 piosenek, uczestniczyła w ponad 8 tysiącach koncertów, 150 programach telewizyjnych i radiowych.

Magda Steczkowska

Po 12 latach nauki w szkołach muzycznych zakończyła karierę altowiolistki ze względów zdrowotnych a także z powodu totalnej niechęci do dalszych, żmudnych ćwiczeń. Jak to w życiu często bywa, przypadek zrządził, że stała się członkiem zespołu Maryli Rodowicz . Rola chórzystki tak ogromnie ją zafascynowała , że konsekwentnie odrzucała propozycje kariery solowej i postanowiła zostać mistrzynią drugiego planu (jak określiła ją Ela Zapendowska). W tym okresie nagrała ponad 50 płyt z czołowymi artystami polskiej sceny, towarzysząc im również na licznych koncertach. Po latach jednak, za namową swego męża Piotra Królika, postanowiła stanąć na czele grupy Indigo z którą nagrała pierwszą płytę „Ultrakolor”. Obecnie pod szyldem MAGDA&INDIGO promuje nowy album „CUDA”, którego producentem jest znany i lubiany Piotr Siejka. Prywatnie Magda jest szczęśliwą żoną Piotra Królika i mamą przecudnej urody córeniek Zosi i Michalinki. Uwielbia podróże, muzykę filmową i poważną, włoską kuchnię, sushi i ciasta w dużej ilości!

Karol Strasburger 
Urodził się w Warszawie. Aktor  teatralny i filmowy.
Od 16 lat Gospodarz  Teleturnieju Familiada w TVP2Od 1971 r  1985 r. aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie
Współpracował z Teatrami: Studio, Prezentacje, Komedia i Bajka w Warszawie. W roku 2006 obchodził 35 lecie pracy artystycznej.
Ważniejsze role Filmowe to : Kolumbowie, Agent Nr.1, Noce i Dnie , Polskie Drogi .Aktualnie serial Pierwsza Miłość.
Sportowiec. Trenował wyczynowo gimnastykę sportową w warszawskim klubie „Legia”. Trzykrotny udział w programie cyrkowym „Artyści Dzieciom”. Tenisista, narciarz i wind surfingowiec W 2002 roku zdobył Vice Mistrzostwo Świata aktorów w pływaniu w Budapeszcie. Sport – to jedyna prawdziwa ucieczka od kłopotów i stresów – to szansa na długie i zdrowe życie, pełne emocji, miłych kontaktów towarzyskich  i przyjemnej pracy nad sobą.

Marcin Styczeń

Marcin Styczeń (ur.22.10.1978 w Olkuszu) - pieśniarz, kompozytor, autor tekstów, lektor, dziennikarz. Wsłuchany w głos wieszcza jest "sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem”. W 2005 roku założył własną Agencję Artystyczną SM-ART, której nakładem ukazały się cztery płyty: „Pieśń o Bogu ukrytym" do wierszy Karola Wojtyły (2006), autorska „21 gramów" (2008), "Bryllowanie" do wierszy Ernesta Brylla (2009) oraz płyta CD i DVD "Bryllowanie Live" (2011) - zapis koncertu Marcina Stycznia i Ernesta Brylla w warszawskim Teatrze Polonia. Koncertuje w kraju i za granicą (grał m.in. w Paryżu, Rzymie, Chicago, Detroit, Los Angeles, San Diego). Jak mówi, swoją twórczością chce otwierać ludziom serca. Pewnie dlatego jego piosenki są bardzo emocjonalnie odbierane przez publiczność. Współpracuje z poetą Ernestem Bryllem, a także z wyjątkowym zespołem w składzie: Tomasz "Orzeł" Rząd (gitara), Michał Przybyła (gitara basowa), Łukasz "Samba" Dmochewicz (perkusja). Wcześniej w latach 1995-2000 był liderem olkuskiego zespołu „Forte”, z którym zdobył wiele nagród na festiwalach w całej Polsce. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Co poza muzyką?: Jest lektorem, głosem LOTTO, a także telewizji TVN CNBC, FOX LIFE , AXN CRIME oraz BBC KNOWLEDGE, można go też usłyszeć w wielu reklamach radiowych i telewizyjnych (więcej na stronie www.studioszafa.pl). W 2011 w Radiu Warszawa 106,2 FM objął stanowisko szefa muzycznego, prowadzi też audycję poświęconą piosence poetyckiej - "Muzyka z duszą". W latach 2009-2011 pracował TVP1 w programie "Miedzy ziemią a niebem", wcześniej w Telewizji Puls wspólnie z Moniką Białek prowadził Magazyn (Pro)rodzinny "Niedzielnik". Przez wiele lat był prezenterem kilku warszawskich rozgłośni: Radia Dla Ciebie, Radia 94 i Radia Plus Praga. Pisał również felietony do Magazynu Filozoficznego "Prezentacje". Był także konferansjerem w legendarnym klubie studenckim „Hybrydy”, gdzie organizował cykliczną imprezę „Hybryda Poetica”. Ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim.

Jacek Telus
- muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent i aranżer -

1. 1980r. Punk rock i zespół "Poerox" (współzałożyciel)

2. 1982 - 86r.Emigracja do Niemiec. Zakłada zespół "Water Closet" - koncerty, singiel

3. 1986 - 89r.Kontynuacja "Poerox" - teledyski i hity: min. "Córka badylarza" i "Wyspy Migdałowe"

4. 1990 - 96r.Produkcja, impresariat m.in: TSA, Tercet Egzotyczny, Mietek "Mechanik" Jurecki

5. 1996 - 2001r.Zespół "Jacques de Lousse" - ok. 600 koncertów

Dyskografia: 8 autorskich albumów
Festiwale: Sopot x 2, Opole x 2, Witebsk, Tossa de Mar
Koncerty: Polska, Niemcy, USA, Kanada, Hiszpania, Białoruś - oferta koncertowa -
Ksiązki: "Frak od Saint Laurenta"; "Wyspy Migdałowe" (wiersze)

Projekt Volodia

Zespół Projekt Volodia powstał w 2007 roku. Miał być jednorazowym projektem, praktycznie tylko na jeden koncert, do którego pomysłodawca Janusz Kasprowicz zaprosił wrocławskich muzyków. Przedstawił on wizję zaaranżowania i wykonania utworów znanego barda i aktora Włodzimierza Wysockiego, którego jest dożywotnim wielbicielem.
Po owacyjnym przyjęciu i pozytywnych recenzjach, muzycy postanowili przybliżyć swoją interpretację twórczości Wysockiego szerszej publiczności w całym kraju.
Tajemnica wyjątkowości zespołu tkwi w urozmaiconym instrumentarium, interesujących aranżacjach oraz, a może przede wszystkim za sprawą muzyków, tworzących zespól Projekt Volodia, wywodzących się z różnych korzeni muzycznych (rock, flamenco, jazz tradycyjny ).
Oryginalne brzmienie, jakie uzyskał zespół dzięki skrzyżowaniu tak odmiennych gatunków muzycznych, porównać można przede wszystkim z muzyką Toma Waitsa. Zresztą muzycy przyznają, że główną inspiracją jest właśnie wspomniany artysta.
Na koncercie będzie można wysłuchać najnowsze utwory zespołu, które ukazały się na wydanej latem 2011 roku długo oczekiwanej, pierwszej płycie zespołu. Na krążku, oprócz już kultowych i często wykonywanych piosenek pojawiły się również zupełnie nowe, nieznane piosenki Wysockiego.
W 2010 roku koncert Projektu Volodia transmitowany był w radiowej „Trójce” ze Studia im. Agnieszki Osieckiej.

Skład zespołu:
Janusz „Wołodia” Kasprowicz: śpiew, git. basowa, kontrabas elektryczny
Robert „El Flamenco” Gawron: banjo, gitara flamenco, lutnia
Piotr „Rocky” Rokitowski: gitara elektryczna
Bogdan „Królik” Bińczak: akordeon, instrumenty wszelakie
Wojtek „Malkomat” Malko: perkusja, prezentacja multimedialna

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego “Warszawianka”

Jest reprezentacyjną grupą folklorystyczną największej polskiej wyższej uczelni. “Warszawianka” to grupa tańczących, śpiewających i grających studentów oraz absolwentów niemal wszystkich wydziałów UW a także innych warszawskich uczelni. Polki, sztajerki i oberki tańczone są przez adeptów fizyki, matematyki, informatyki, prawa i administracji, zarządzania i organizacji, ekonomii, historyków, polonistów, filologów, pedagogów, psychologów, socjologów itp. Wielu z nich w trakcie uczestnictwa w Zespole zdobywa dodatkowe kwalifikacje instruktora tańca, by później wykorzystać je w pracy zawodowej.
Wieloletnia, rzetelna praca pozwoliła nadać Zespołowi specyficzny kształt oraz charakter. W swoim repertuarze “Warszawianka” posiada różnego rodzaju programy: tańce narodowe; obrazki sceniczne z różnych regionów kraju – oparte na polskich zwyczajach i obrzędach; widowiska związane z tematyką świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy. Przygotowała również wiele programów edukacyjnych dla młodzieży szkolnej.
Na stałe związany ze społecznością stolicy organizuje wiele imprez i koncertów tematycznych, okolicznościowych oraz charytatywnych. Największym osiągnięciem są coroczne koncerty “Podaj Serce” na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego, odbywające się w Sali Kongresowej PKiN.
W 2012 roku "Warszawianka" obchodzić będzie jubileusz 40-lecia.

Katarzyna Wawrzyniuk

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Włodzimierza Zalewskiego – dyplom z wyróżnieniem. Obecnie kontynuuje naukę na studiach doktoranckich w tej samej uczelni.
Już jako uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej im. Józefa Elsnera w Warszawie zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie im. Marii Stankowej w Olsztynie. Po niespełna trzech latach edukacji muzycznej w klasie śpiewu solowego Grażyny Jędras, zdała egzaminy na Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej G. i K. Bacewiczów w Łodzi.
Swoje umiejętności wokalne kształciła pod okiem wybitnych artystów scen operowych: Piotra Łykowskiego, Paula Esswooda (Royal Academy of Music London), Mirelle Alcantara (Konserwatorium Muzyczne w Paryżu), Ewy Iżykowskiej, Heleny Łazarskiej (Internationales Sommerakademie Univerität Mozarteum, Salzburg), Włodzimierza Zalewskiego (Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie, Akademia Muzyczne im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi), Claudii Visca (Univesität für Musik und Darstellende Kunst Wien), Teresy Żylis-Gara (pierwszego sopranu Metropolitan Opera w Nowym Yorku), Montserrat Caballe (Saragossa, Hiszpania). W roku 2006 i 2008, 2011 otrzymała dyplomy mistrzowskie Kursów Wokalnych w Dusznikach Zdroju.
Jest laureatką konkursów wokalnych w kraju i za granicą: wyróżnienia w ”VIII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym „Pieśń Wieczorna” w Białymstoku (2007), wyróżnienia w „XI Międzyuczelnianym Konkursie Wokalnym „W kręgu słowiańskiej muzyki wokalnej” w Katowicach, (2009), finalistką „Internationales Festival junger Opernsänger – Kammeroper Schloss Rheinsberg” w Niemczech (2007), finalistką „ I˚ Concorso Lirico Internazionale omaggio di Giacomo Puccini Trofeo La Fenice” w Viareggio we Włoszech (2009), III nagrody ufundowanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz nagrody specjalnej Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków za najlepsze wykonanie utworu Henryka Czyża w „IV Konkursie Pieśni i Arii im. K. Kurpińskiego” we Włoszakowicach (2008), stypendystką Instytutu Adama Mickiewicza w programie „Kultura polska na świecie”(2009), a także stypendystką Internationale Sommerakademie Universität Mozarteum w Salzburgu (2009).
W 2008 r. debiutowała w łódzkim teatrze w studenckim przedstawieniu operowym – partia Clariny w operze G. Rossiniego „Weksel małżeński” , a w 2009 r. brała udział w realizacji operowej „Czardziejskiego Fletu” W. A. Mozarta w partii Paminy.
W 2010 r. artystka rozpoczęła współpracę z Operą Wrocławską, gdzie brała udział w próbach przedstawienia operowego Giuseppe Verdiego „Joanna d’Arc” jako odtwórczyni tytułowej roli. W swoim dorobku artystycznym posiada partie: Mozartowskie – Hrabina w „Le nozze di Figaro”, Fiordiligi w „Cosi fan tutte”, Donna Elvira w „Don Giovannim”, Mimi w „La Boheme” i Liu w „Turandot” Pucciniego, Rusałka w operze Dworaka „Rusałka”, Hrabina w operze „Hrabina” Moniuszki oraz Micaela w „Carmen” Georga Bizet’a. W jej bogatym repertuarze znajduje się także muzyka oratoryjno-kantatowa: „Stabat Mater” Pergolesiego i Boccheriniego, Pasja Mateuszowa i Masza h-moll Jana Sebastina Bacha, Requiem Mozarta i Verdiego.

Elżbieta Zającówna

 Wiceprezes Fundacji POLSAT -  znana z „Vabanku”, „Seksmisji” oraz z serialu „Matki, żony ikochanki”. 
Jest  absolwentką Państwowej  Wyższej Szkoły Teatralnej im. LudwikaSolskiego w Krakowie. Zawodowo od początku związana z warszawskimi teatrami„Syreną”, „Rampą”, „Komedią” i „Bajką”. 
Lubi się śmiać i lubi dostarczać radości innym. Od urodzenia choruje nazaburzenie krzepliwości krwi (choroba Von Willebranda). 

To właśnie choroba nauczyła ją dostrzegania potrzeb innych – zwłaszcza dzieci.Od wielu lat współpracuje 
z Fundacją POLSAT.

Zespół CMB
Gra w składzie: Monika Ceglińska - vocal, Sławek "Zwierzu" Michalczyk - gitara, Jarek Wrzosek - gitary, Darek Franczak ks. - bass, Marek Padzik - perkusja.  W tym składzie występują 2 lata. Na swoim koncie mają kilka udanych występów, są w trakcie produkcji płyty debiutanckiej. Łączy ich miłość do brzmienia lat 80-tych i muzyki gitarowej.
 
Mirek